• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meltem Evin Ceramic Atelier

Adres :

Liman Mahallesi, Boğaçayı Caddesi 23.sokak Mursibey Apt.no: 1/1 Konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Evin Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meltemevinsahin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 739 73 59

Çocuk seramik atölyesi, yetişkin seramik atölyesi, çocuk sanat terapisi, ebeveyn sanat atölyesi olarak uzun yıllar sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Eğitimin önemine çok içten inanan ve sanatın bir şeyleri değiştirebileceğine güvenen firmamız elinden geldiği kadar profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kursiyerlerimiz keyifli dakikalar geçirirken diğer taraftan da sizler tarafından aldığımız olumlu geri dönütlerle bizler sunduğumuz hizmetin kalitesinde daha da mutlu olabilmekteyiz. Müşteri memnuniyetine son derece dikkat eden firmamız, kursiyerlerin memnuniyeti ile yoluna devam etmekte ve elinden geleni yaprak hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamızdan aldığınız bilgilerle sizler de farklı galerilerde kendi sanat yönünüzü genişleterek bunu daha geniş çapta duyurabilirsiniz. Bizler her geçen gün artan taleplere daha yoğun ilgi göstermeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz tarafından beğenilmek firmamızın bir başarısı olduğu gibi sadece bu başarılarla da kendimizi sınırlandırmamaktayız.

Antalya eğitim sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için çıktığı yolda her geçen gün daha da tanınır olagelmektedir. Eğitimin beşikten mezara devam ettiğine inanan ve sanatla terapiye inanan firmamızda sizler de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. En iyinin, en profesyonelin ve en kalitelinin peşinde olan firmamıza sizleri de davet etmekteyiz. Bizlere web sitemiz üzerinden, iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Arzu ettiğiniz sanat eğitimine sizler de kursiyerlerimizle birlikte katılabilirsiniz. Her geçen gün hizmetlerimizi daha da iyi konumlara yükselmek için bizler çalışmalarımıza özen göstererek onları arttırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR