• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Membağı Hatay Ürünleri

Adres :

Selami Ali Mah. Yüksel Sok. Tokay Apt. No: 10 Daire 5 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhittin Kara

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 840 78 45

Bin bir çeşit lezzetleri ile adından bahsettiren, bir gidenin bir daha vazgeçemediği Membağı Hatay Ürünleri firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul hizmet sektöründe son zamanlarda doğal ürünler çok ilgi görmektedir. Değişen ve gelişen teknoloji gıda sektöründe de kendini göstermiş ve piyasaya doğal olmayan, katkı maddeleriyle üretilen pek çok gıda ürünü mutfaklarımıza girmiştir. İnsan sağlığını tehlikeye atan bu ürünler nedeniyle doğal ürünler üreten firmalar da sayıca artmıştır.

Firmamız ürünlerini güneş, odun ateşi gibi yöresel yöntemler kullanılarak üretmektedirler. Bu şekilde üretilen ürünler uzunca bir süre bozulmadan muhafaza edilebilirler. Ürettiğimiz ürünlerimize gelince; bal, tereyağı, reçel, üzüm ve dut pekmezi, zeytin, peynir, çeşitli baharatlar, ceviz, salça, tarhana, turşu ve kuru üzümü sayabiliriz. Dalından taze olarak toplanan ürünler türüne göre güneşte kurutulup, odun ateşinde yavaş yavaş pişirilerek, süzülerek son halini alırlar.

Müşterilerimizin en çok beğendiği ürünlerden biri olan salça; isteğe göre acı ya da tatlı biberden, yine isteğe göre domatesten yapılır. Bu ürünler kısık ateşte kaynatılarak süzüldükten sonra işlem tamamlanmış olur. Yine büyük talep gören zeytinyağımız ise genellikle kış aylarının başlangıcında toplanan zeytinlerin doğal yöntemlerle ezilmesi ve yağının çıkarılmasıyla üretilir. Daha sonra şişelenir ve muhteşem lezzetleriyle yemeklerde ve salatalarda kullanılacak hale getirilir. Müşterilerimizin damak zevkine hitap eden çok çeşitli lezzetli ürünlerimizle güveni, kaliteyi, müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR