• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mera Sağlık Kabini

Adres :

Fevzi Çakmak Mah. Başak Cad. 68/f Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Karapınar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 995 19 95

Whatsapp 2:

0 (541) 778 00 12

Mera Sağlık Kabini olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konya sağlık alanında hizmet veren firmamız Mera Sağlık Kabini olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Sağlık alanında hizmet alması gerekli olan ancak evden ya da bulunduğu yerden ayrılamaması gereken kişiler için bulundukları yerlerde çeşitli sağlık hizmetleri sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

Hasta odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Alanında deneyimli olan arkadaşlarımız sizlerin sorunlarını en kısa sürede ve en güvenilir şekilde çözmektedir. Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamızın sizlere sunduğu başlıca hizmetler şöyledir; evde tansiyon ölçümü, evde yanık tedavisi, evde pansuman hizmeti, sonda takma hizmeti, evde hasta bakımı ve evde kulak delme gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı hasta odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Hasta memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet vermeye çalışmaktayız. Yine sizlerin memnuniyeti için firmamız 7/24 günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR