• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meramlı Koltuk Yıkama

Adres :

- Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kavak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 516 05 47

Meramlı Koltuk Yıkama firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Her insanın günlük hayatında kullandığı koltukların temizliği çok zordur ve insan sağlığı açısından da çok büyük bir önem taşır. Çünkü ancak yıkanarak temizliği yapılan koltuklar insan sağlığına çok büyük problemler çıkarma potansiyeline sahiptir. Ve bir diğer açıdan düzenli temizlenen koltuklar kullanım ömrü artar ve size tasarrufta sağlar.

Konya temizlik sektöründe hizmet veren Meramlı Koktuk Yıkama olarak size hizmetler sunmaktayız. Her türden araç, çekyat, otobüs, sandalye ve vb. tüm koltuk çeşitlerinin temizliğini yapmaktayız. Her türden insan evinin ya da yaşadığı yerin temizliğine çok büyük önem gösterir. Ve ev temizliğinde koltuk temizliği çok büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü koltuk temizlenmez ise hem kötü bir koku yayar hem de sağlık açısından sizi hasta edebilir.

Koltuk temizliğini evde yapmak çok zor hatta imkansızdır. Bu yüzden profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Biz firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı için alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve uzman çalışanlar ile çalışmaktadır. Yine yaptığımız işlemlerde son teknoloji ürünler kullanmaktayız ve bu ürünler insan sağlığı açısından hiçbir zarar vermez. Verdiğimiz hizmetleri siz müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyat politikasını belirlenmiş olup bu politikaya göre çalışmaktayız. Hizmetlerinizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR