• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merkez Biftek & Tantuni

Adres :

Yeni Şehir Üniversite Kampüsü Yanıakbank Karşısı Mezitli/mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Deniz

E-Posta Adresi :

halildeniz5088@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 685 86 88

Hızlı ve tempolu bir şekilde geçen gün içerisinde acıkmakta ve atıştırmalık olarak hızlı bir hizmet alabileceğiniz lezzetli, kaliteli, taze hizmetler sağlayan bir kurum arayışına girmektesiniz. Ancak bu aradığınız özelliklere sahip olan bir işletmeyi bulmak uzun bir sürece neden olabilir. İşte bu yüzden bizler sizlere her zaman tercih edebileceğiniz Merkez Biftek & Tantuni olarak profesyonel içerikli yemek hizmetleri sunmaktayız. Yöremize has bir lezzeti de sizlere sunmuş olduğumuz için en kalitelisini bizlerden tüketebilirsiniz.

Merkez Biftek & Tantuni olarak Mersin ilinin Mezitli ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Mersin fast food alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısında kavuşmuş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler sunabilmek adına bizlere sizlere gerekli yenilikçi ve gelişmeci destekleri vermekteyiz.

İşletmemizde sizlere et tantuni, tavuk tantuni, lavaş ve somun ekmek seçenekleri ve içecek çeşitlerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Ayrıca yoğurtlu tantuni özel lezzetimizde kurumumuzda sizlere verilmektedir. Ermiş olduğumuz bu hizmetlerde etlerimiz taze, güvenilir ve lezzetli etleri olan bir üreticiden temin edilmiştir. Temiz üretim ve pişirme koşulları altında, profesyonel çalışma kadromuz eşliğinde sizlere bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Merkez Biftek & Tantuni olarak gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR