• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merkez Dürüm & Izgara

Adres :

Karaer Mah. Atatürk Cad. No: 12/a Gümüşhane » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Kalaycı

E-Posta Adresi :

merkezdurum@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 213 00 88

Bünyesinde pek çok kaliteli işletmeyi barındıran bir site olan www.birmillyonnokta.com ‘a Merkez Dürüm & Izgara ailesi olarak bizler de bulunmaktayız. Beslenmek, insan hayatının devam edebilmesi ve gün içerisinde kaybettiği enerjiyi sağlayabilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Özellikle et ve et ürünleri tüketimi mutlaka yapılması gereken bir beslenme türü olmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimize bu besin türünü eşsiz lezzetlerimiz ile sağlayabilmek amacı ile Gümüşhane restaurant sektöründe yerimizi aldık.

Deneyimli, işinde uzman, her zaman işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü, % 100 müşteri memnuniyeti düşüncesi ile hizmet veren çalışma ekibimizle sizlerin hizmetinizde olabilmekten dolayı son derece mutluyuz.

Tavuk döner, ızgara köfte, tavuk şiş, kuzu ciğer, çeşitli dürüm seçeneklerimiz, pilav üstü döner, tavuk İskender gibi daha pek çok ekleyebileceğimiz eşsiz lezzetlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Hijyen konusunda en ufak ihmale bile yer verilmeyen restaurantımızda her zaman en temiz ortamı sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Her bir alanımızı özenle temizliyor ve sizlere layık olduğunuz hizmeti sunabilmek için hazır hale getiriyoruz. Eşsiz lezzetlerimizde kullandığımız her bir malzemeyi kendi sektörü içerisinde en iyi işletmelerden temin etmeye özen gösteriyor ve her birini kendimiz titizlik içerisinde seçiyoruz. Amacımız sizlerin damak zevkine en taze malzemeler ile hazırlanmış eşsiz lezzetlerimiz ile hitap edebilmek ve vazgeçemeyeceğiniz tat olabilmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler