• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Akdeniz Çamlıbel Ogansia

Adres :

Hamidiye Mah. Atatürk Cad. Koç Apartmanı No: 88/a ( Çamlıbel Askerlik Şubesi Karşısı ) Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Geçgil

E-Posta Adresi :

catlas_68@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 788 32 71

Mersin Akdeniz Çamlıbel Ogansia, Mersin danışmanlık sektöründe hizmet vermektedir. Sizleri hem kaliteli ve sağlıklı ürünlerle buluşturmakta hem de sisteme dahil ederek kazanç sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu noktada sizlere elinden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve güvenilir ürünleriyle sizlerin hayatına yeni bir soluk katmaktadır.

Firmamız sizlerin iyiliği, sağlığı ve kaliteli ürünler elde etmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Bu noktada sizlere titiz ve özenli bir hizmet sunmaktadır. Nefis kahve çeşitlerimiz sizleri beklemektedir. Bununla birlikte kaliteli ve sağlıklı bitki çaylarımız ve siyah çayımızla da sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm bunların yanında el kremleri, dış macunları, şampuanlar ve buna benzer kişisel bakım ürünlerimizle de sizlerleyiz. Ayrıca hijyen açısından son derece etkili genel temizleme sıvımızla da hizmetinizdeyiz.

Sizlerin sağlığı firmamız için çok değerlidir. Bu noktada sizlerin sağlığına büyük önem vermekte ve sizlere çok özel ürünler sunmaktadır. Takviye edici gıda çeşitleri sizlere sunulan bu özel ürünlerdendir. Sağlığınız ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için son derece yararlı bir üründür. İçeriklerinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin, yağ gibi pek çok faydalı madde vardır. Bunlarla birlikte firmamız sizlere, parfüm ve bunun gibi birçok ürünü de sunmaktadır.

Bizler için dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması olmazsa olmazımızdır. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR