• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Çiftlikköy Tenis Akademisi

Adres :

Üniversite Sokak Adonis Spor Tesisleri Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Şener

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 512 87 33

Mersin Çiftlikköy Tenis Akademisi birmilyonnokta.com spor alanındaki üyelerinden biridir. Spor hayat kalitemizi artıran faaliyetlerden olup herkesin kendi ilgi alanı ve tercihine göre bu alanda çeşitli seçenekleri vardır. Tenis bu seçeneklerin en keyifli olanlarındandır. Raket ve topla ikişer kişilik iki takım arasında oynanan tercihen eğlenceli sporlardandır. Akademimizde çocuk ve yetişkin kişilere isteğe bağlı bireysel ve grup dersi vermekteyiz.

Sosyal yaşamınıza farklı bir hava katmak, kendinizi çeşitli alanlara yönelik geliştirmek, spora ve hayata bakış açınızı genişletmek ve motivasyonunuzu artırmak istiyorsanız tenisi seçebilir, bizlere eşlik edebilirsiniz. Mersin tenis kursusektörüne sağlamak istediğimiz yararda bize eşlik edebilirsiniz. Tenisin sadece fiziksel değil psikolojik de faydaları vardır. Sorumluluk anlayışı, stres yönetimi, mücadele kabiliyeti, çalışma disiplini, takım ruhunu geliştirmek gibi faydaları da göz ardı edilmemelidir. Her yaştan bireylerimizin bu sporu tanımasına aracılık etmek, enerji seviyelerini stratejik yönlerini artırmak, sportmen olmayı öğretmek gibi birçok amacımız vardır.

Tenisi hayatının bir parçası haline getiren veya getirmek isteyen gerçekten bu sporu seven, bu alanda başarı yakalamak isteyen her bireyimize katkıda bulunmaya hazırız. Üyelerimizin başarılı birer sporcu olmalarını sağlamak sosyal, çağdaş, yenilikçi kişiliklerine destek olmak için yanlarındayız. Kişisel oyun beceri ve stillerinin oluşturulması ve geliştirilmesi, tenis sporunun tüm ayrıntılarının sizlere sunulmasını hedefleyerek akademimizde hizmet vermekteyiz. Tenisi yaşam biçimi haline getirmek için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR