• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Güler Yemekçilik

Adres :

Mahmudiye Mahallesi . 4820 Sokak . Soylu Business D: 118 Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Suat Talaş

E-Posta Adresi :

mersinguleryapi@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (535) 716 99 39

Özel gün kutlama mekanı, Akdeniz ev yemeği çeşitleri, hazır yemek üretimi, catering yemek hizmeti, toplu yemek siparişleri ve birbirinden farklı Akdeniz mutfağının çeşitleri sizlere üstün kalite standartlarında ulaştırılmaktadır. Damak zevkinize hitap eden en güzel yemekler sizlere ulaştırılmaktadır. Dilerseniz en mutlu günlerinizde bu günlerinize bizler kaliteli yemeklerimizle eşlik edelim, dilerseniz firmamıza uğrayın gerçek lezzetin farkını sizler de tecrübe edin. Her zaman daha görkemli ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizin mutluluğu için elimizden geleni yapıyoruz.

Firmamız sunduğu hizmetlerden dolayı müşterilerinden aldığı olumlu geri dönütlerle başarılarına sürekli olarak bir yenisini eklemeye devam etmektedir. Geniş ürün yelpazemiz ve birbirinden çeşitli yemeklerimizle bizler farkın ve lezzetin adresi olmaya çalışıyoruz.

Mersin catering sektöründe varlığını sürdüren firmamız bugün de her zaman olduğu gibi birbirinden farklı yemek ve kaliteli sunumları ile sizlere lezzetli ürünlerin ulaştırılması için çalışmaktadır. Bizler sevgi, saygı ve güven ilkeleri ile işlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz ve çalışmalarımızı daha kaliteli nasıl müşterilerimize ulaştırabiliriz diye sürekli olarak plan ve projeler üretiyoruz. Sizleri de Akdeniz mutfağının birbirinden farklı yemeklerini tatmaya çağırıyoruz. Lezzet, hijyen ve güvenin adresi olan firmamız sizleri ağırlamaktan gurur duymaktadır. Dün olduğu gibi bugün de birbirinden farklı ve lezzetli yemekleri sizlere ulaştırabilmek için bütün çabamızı ortaya koymaktayız. Özel günlerinizde sizlerin işinizi daha da kolaylaştıracak olan firmamıza sizleri de davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR