• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Kumaş Murat

Adres :

Bahçelievler Mah. 18.cad No: 6/e Yenişehir Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratbursakumas@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 580 06 79

Whatsapp 2:

0 (544) 890 06 79

Whatsapp 3:

0 (532) 580 06 79

Son zamanlarda hazır giyim popülerleşmiş olsa da özel dikim kadar iyi olmasının imkanı yoktur. Çünkü hazır giyim kıyafetler başkasının zevki ve bedenine göre hazırlanır. En önemlisi de özel günlerimizde en iyi şekilde görünmek kendi bedenimiz ve zevkimize göre diktirmeyi tercih ederiz. Kıyafetin mükemmel görünmesi için kumaş çok önemlidir.

Hangi kumaşların birbirine uyduğu, modele uygun kumaş seçimleri elbiseyi önemli ölçüde etkiler. Mersin Kumaş Murat Mersin tekstil giyim sektörü için büyük önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan işletmemiz her zaman size en uygun hizmeti vermek için çok çalışmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde size en uygun kumaşa kısa sürede sahip olursunuz.

Nano kumaş, leke tutmaz kumaş, gömleklik kumaş, pike kumaşı, perdelik kumaş gibi birçok hizmet seçeneği bulunan Mersin Kumaş Murat zengin ürün yelpazesiyle her daim hizmetinizdedir. Döşemelik kumaş konusunda da kendini geliştirmiş olan firmamız ihtiyacınız olan her türlü kumaş hizmetini sağlamaktadır. Elinde olmayan kumaş çeşidi yok denecek kadar az olan işletmemiz, böyle bir durum karşısında da tüm bağlantı ve imkanlarını kullanarak siz değerli müşterilerimize yardım etmek için elinden geleni yapmaktadır.

Abiye kumaş çeşitlerinin her yerde aynı olduğu şu dönemde Mersin Kumaş Murat tüm çeşitleri sizlere sunabilmek için kumaş piyasasını yakından takip etmektedir. Her zaman en moda ve yeni seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR