• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Sade Koltuk Yıkama

Adres :

Osmaniye Mah. Cuma Ali Ağırman Sok. No: 43 Kat: 1 Daire: 1 Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Ayva

E-Posta Adresi :

dogan.ayva@my.com

Whatsapp 1:

0 (531) 206 74 76

Temizlik sektöründe yer alan firmamız Mersin Sade Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşamımızı sürdürmekte olduğumuz alanlarda temizlik vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Rutin temizlik işlemlerinin yanı sıra, farklı alanlar ve eşyalar çok daha detaylı ve itinalı temizlik işlemlerine ihtiyaç duyarlar. Koltuk, sandalye, yatak gibi kumaş yüzeyi bulunan alanlar da bu itinalı temizlik işlemlerine ihtiyaç duyarlar.

Mersin temizlik sektöründe yer alan işletmemiz Mersin Sade Koltuk Yıkama, müşterilerine ihtiyaç duydukları her alanda hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerimize yenilikçi ve modern bir bakış açısı ile yön vererek, sektörde en sık ihtiyaç duyulan hizmetleri vermekteyiz. Bu işlemlerde her zaman mükemmeliyetçi bir yaklaşımı baz alarak profesyonel araç gereç kullanımından ödün vermiyoruz.

Mersin Sade Koltuk Yıkama ailesi olarak firmamız, temizlik alanında birçok farklı hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında; araç koltuğu yıkama, koltuk ve kanepe yıkama, kumaş kaplı sandalye yıkama ve yatak yıkama gibi farklı hizmetler yer almaktadır. Talep ettiğiniz pek çok farklı temizlik hizmetini sizlere en kaliteli haliyle sunmaktayız.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini baz alan verimli çalışmalar sürdürmektedir. Hızlı ve pratik olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmanız için yapmanız gerekenler oldukça basit. Firmamızla iletişime geçerek hizmet almak istediğiniz konu hakkında detaylı bilgiyi çalışma arkadaşlarımızla paylaşmanız yeterli. Sizlere en kaliteli temizlik deneyimini sunmak için hizmet kalitemizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler