• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Tantuni Lahmacun & Pide

Adres :

2000 Evler Mahallesi Mustafa Paslanmaz Caddesi .üniversite 2000 Evler Tokiberra Apt.altı Nevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Kürkçü

E-Posta Adresi :

s-kurkcu50@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (545) 213 01 33

Tantuninin çıkış noktasından aldığımız feyz ile lezzetin orijinal adresiyiz. Mersin Tantuni Lahmacun & Pide olarak lokantacılığın çok çeşitliliğine inanıyoruz. Mersin usulü tantuni, lahmacun ve pideler ile lezzetin yöresel adını yaşatıyoruz. Çok büyük dikkatle seçtiğimiz etler ile yaptığımız lezzetlerin tadı damağınızda kalıyor. Sebzelerimizi tazelik konusunda özenle seçip, hijyenine ekstra dikkat ediyoruz. Yıkarken gösterdiğimiz dikkat ve mutfak hijyenimiz ile Nevşehir fast food sektörü içinde fark yaratıyoruz.

Salonumuzun rahatlığı ile gelen misafirlerimizi evlerinde hissettiriyor, yaptığımız yemekler ile kendi mutfağından çıkmış hissi yaratıyoruz. Hatay usulü döneri de menümüze ekleyerek yolumuza daha lezzetti devam ediyoruz. Mutfakta sıkı ve disiplinli yürütülen çalışmalarımızı servise çıkışta da koruyarak, özenli bir sunum ve güler yüzlü bir hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz ve genişlettiğimiz menümüzü sizlerin damak tadından yola çıkarak özenle hazırlıyoruz.

Paket servislerinde de başarıyı elden bırakmıyoruz. Hızı ve disiplini bir araya getirip paket servislerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Her zaman alternatif ve lezzetli yemeklerimiz ile sağlığınızı da ön planda tutarak hizmet ediyoruz. Siparişlerinizi sizlerin ne istediğini iyi anlayan dikkatli ekibimiz ile kapınıza getirirken özenli davranıyoruz. Ekonomik menülerimiz ile sizlere daha iyi hizmet etmenin peşindeyiz. İstediğiniz zaman hem salonumuzda hem de bulunduğunuz herhangi bir yerde lezzetlerimizi tadabilmektesiniz. Sizlerin geri bildirimlerini önemsiyoruz, bu doğrultuda her zaman görüş ve taleplerinize açığız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR