• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Yaprak Tantuni

Adres :

Mecidiye Mahallesi Eskibahçe Sokak No : 2/e Ortaköy/istanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Korhan

E-Posta Adresi :

korhanbar47@hotmail.com

Misyonumuz, sağlıklı bireylerin yetişmesinde gereken besinleri, doğru şekilde üreterek ülkemizde yaşayan yerli ve yabancı kişilerin damak tadına sunmaktır. İstanbul da adını duyurmayı başaran şubemiz ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul Mersin Yaprak Tantuni olarak yaptığımız işte, en doğru şekilde teknolojiden de faydalanarak hem üretkenlik seviyemizi hem de kalitemizi arttırıyoruz. Teknolojiyi yoğun şekilde kullanarak hizmetimizi de beklenenden hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Yöremizde yetişen ürünleri en doğru şekilde işleyerek, toplumun damak tadına lâyık hale getiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin tamamı organik olup direk üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayeden kalite ve sağlığı bir arada bulundurup müşterilerimizin güvenini sonuna kadar kazanıyoruz. Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını olması gerektiği gibi gideriyoruz. Çalışma alanımızın hijyenik şartlara uygunluğu ve steril oluşu bizi bu işin en iyileri arasında bulundurmak için büyük avantaj. Yemekleri hazırlarken kullandığımız bütün ürünler organiktir ve hiçbir üründe katkı maddesi yer almıyor. Midenizi düşündüğümüz kadar sağlığınıza da önem veriyoruz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemli ve tüm adımlarımızı da buna göre atıyoruz. Kalitemizin yanı sıra, yemeklerimizin fiyatları da sizlere hitap edecek türden. Her bütçeye uyacak hesaplı fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR