• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Bmc Mercedes Servisi

Adres :

Zafer Mahallesi İkinci Küçük Sanayi Sitesi 748.sk No: 18 Salihli Manisa Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert İnci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mert_nba_5@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 543 23 08

Whatsapp 2:

0 (535) 630 70 25

Hayat şartlarında genel iyileştirmelere gidilmesi, teknolojinin gelişmesi ve adeta uzakların yakın edilmesiyle birlikte neredeyse her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de büyük gelişmelere gidilmiştir. Bu gelişmelerle birlikte otomobillerimiz hiç şüphesiz ki hayatımızda çok daha önemli ve yeri doldurulamaz bir konuma yerleşmiştir. Günlük işlerimizi hallederken en kısa mesafelerde dahi bize eşlik ederek günlük hayatımızı kolaylaştıran otomobillerimiz ne yazık ki her zaman istediğimiz gibi sorunsuz ve arızasız hizmet sağlayamıyor. Fakat bu sorunlarla karşılaştığınızda artık üzülüp sıkılmanız da gerekmiyor. Bu gibi sorunlarda sizlerin imdadına sektöründe öncü olan işletmemiz, deneyimli ve sizler için sürekli yeniliklerden haberdar olan, gelişmeleri takip edip bunlara ayak uyduran titiz ve çalışkan çalışma arkadaşları ile yetişiyor.

Hayatımızdaki önemi herkes tarafından kabul edilmiş olan otomobillerimizin bakım ve onarımı için herkese güvenmek çok büyük bir hata olur. Bizler de bunun bilincinde olarak sizler için en doğru ve en kaliteli hizmeti, en gelişmiş ve yeni ekipmanlarla en kısa sürede verebilmek için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetleri her biri birbirinden tecrübeli, çalışkan, ilgili ve deneyimli ellerden almak isterseniz en kısa sürede işletmemize gelebilirsiniz.

Manisa oto servis ve tamirhane sektöründe rahatlıkla güvenip aracınızı emanet edebileceğiniz, tüm beklentilerinizi en yüksek düzeyde karşılayabilecek ekip ve ekipmanlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR