• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Etli Ekmek Ve Lahmacun

Adres :

Şeker Mah. İnanç Sok. No: 8/ E ( Larapark Sitesi Altı ) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahimaslan2233@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (553) 787 19 00

Öğünlerinizde leziz, kaliteli yiyecekler tercih etmeniz sağlıklı bir yaşam sürmeniz için önemli bir faktördür. Günümüz koşullarında her öğüne uzun süre vakit ayrılamaması öğün kalitesini düşürse de tercih edeceğiniz yiyecekleri güvenilir firmalardan temin ederseniz doyurucu, sağlıklı ve lezzetli bir öğün geçirirsiniz. Bir firmanın güvenirliliğini; hijyen ve sanitasyon kurallarını uygulama düzeyi, kullandığı malzemelerin kalitesi, çalışma ve müşteriye ulaşma hızı gibi faktörler etkiler.

Konya fast food alanında hizmet veren firmamız yılların tecrübesini en kaliteli malzemeler ile buluşturarak ortaya koyduğu yiyecekler ile hem damak tadınıza hem de göz zevkinize hitap eder. Nezih mekanımızda hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanmaktadır. Hazırlık aşamasından tabağınıza gelene kadar önceliğimiz sağlığınızdır. Leziz yiyeceklerimizi tüketmek için mekanımıza gelmeniz şart değildir. Alo paket servisimiz sayesinde ev ve iş adreslerinize siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim ederiz. sağlam paketlenmiş ve sıcak yiyeceklerimiz evinizin konforunda, işinizin başında lezzetli bir öğün geçirmenizi sağlar.

Sunduğumuz etli ekmeklerimiz, lahmacunlarımız, böreklerimiz doyurucu bir öğün geçirmenizi sağlar ve damağınızda eşsiz bir lezzet bırakır. Selçuklu’da etli ekmek nerede yenir sorusuna cevap olarak firmamızın isminin verilmesi sağladığımız müşteri memnuniyetinin göstergesidir. Bu memnuniyeti ise her yiyeceği kendi ailemiz yiyecek, kendi sofralarımıza koyacak şekilde özen ile hazırlayarak elde ederiz. Kaliteli malzemeler ile hazırlanmış; lezzetli, doyurucu, görsel şölen niteliğindeki yiyecekleri tüketmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR