• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Oto Kurtarma

Adres :

Kütüphaneci Öğretmen Rasime Şeyhoğlu Sok. No: 167/3 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Yastıkçı

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 775 74 60

Yol yardım hizmetleri veren Mert Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyesidir. Aracınız yolda kaldığında ve benzeri sorunlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız hizmetinizdedir. Mesaisiz 7/24 kesintisiz yol yardım hizmetleri ile bölgemizde müşterilerimizin önemli bir ihtiyacını karşılamaktayız. İletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma ulaşarak sizlere yol yardım hizmetleri sunmaktayız. Şehir için oto kurtarma hizmetleri vererek bölgemizde önemli bir hizmet boşluğunu doldurmaktayız.

İzmir yol yardım denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Verdiğimiz hızlı ve pratik hizmetlerle müşterilerimizin ilk müracaat ettiği yol yardım firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Teknik donanıma sahip bir firma olarak deneyimli ve uzman ekibimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Müşterilerimizi müşkül durumlardan kurtarmanın verdi mutluluk hizmetlerimizde ticari kazancı arka plana atmaktadır. En zor zamanlarınızda sizlere sağladığımız yardım ve destekler bizim için gurur kaynağıdır.

Firma olarak acil yol yardım hizmetlerinde güvenle arayabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Profesyonel hizmetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Müşterilerimize hizmetlerimizi bütçelerine uygun makul fiyatlarla sunmaktayız. Bizler için öncelik sizleri zor durumdan kurtarmaktır. Yıllardır yol yardım hizmetlerinde edindiğimiz tecrübelerimizle sizlere en iyi hizmetleri sunmaktayız. Sürüş keyfinizi olumsuz etkileyen araçlarınızla yolda kaldığınız her durumda bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sahip olduğumuz güçlü iletişim ağı ile hızlıca sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR