• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Yapı Dekorasyon

Adres :

Süvari Mah. Çınar Cad. No: 28/b Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Çarkçı

E-Posta Adresi :

ferhat-7506@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 373 30 23

Whatsapp 2:

0 (536) 700 52 63

Yapı ve dekorasyon işi üzerine düşünüldüğünde ve iyi bir ustaya denk gelindiğinde yapılabileceklerin sınırının olmadığı bir sektördür. Yaşam alanlarınıza kendinizden bir şeyler katmak ve yaşam alanlarınıza olan aidiyetiniz arttırmak için biz, Mert Yapı Dekorasyon olarak Ankara iç dekorasyon sektöründe sizlerleyiz. Bu sektörde geçirdiğimiz süre zarfında sizlerden pek çok şey öğrendik ve sizlerin pek çok hayalinizi gerçekle buluşturduk. Bundan sonra da aynı hassasiyet ve aynı kalitede hizmetlerimizle sizinle olacağımıza emin olabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekilde; alçı, alçıpen, boya, badana, kartonpiyer, fayans ve seramik döşeme, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, mutfak dolabı, televizyon ünitesi, vestiyer, iç kapı, kırım ve atım işleri, inşaat sonrası temizlik ve asma tavan. Hizmet çeşitliliğimizin bu denli yüksek oluşu bulunduğumuz sektördeki başarımızın da bir yansımasıdır. Burada adı geçen tüm iç dekorasyon ve tadilat işlerinizi gerçekleştirirken sizin fikirlerinizi tüm aşamalarında alıyor ve istediğiniz gibi bir sonuçla karşılaşmanızı istiyoruz. Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra sizlerden gelecek talepler doğrultusunda yeniliklere açık olduğumuzu ve bize yeni fikirler, özgün tasarımlarla gelebileceğinizi de not düşmek isteriz.

Mert Yapı Dekorasyon olarak bizlere güvenebilir, anahtar teslim tüm dekorasyon işlerinizi bizim kontrolümüze bırakabilirsiniz. Güveninizi boşa çıkartmayacak ve severek kullanacağınız yaşam alanları ile sizleri kısa bir süre içerisinde buluşturacağız. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR