• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merve Yılmaz Güzellik Merkezi

Adres :

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 159 Nur Apt. Kat: 3 Daire: 6 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Yılmaz

E-Posta Adresi :

tmerve520@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 628 31 21

Whatsapp 2:

0 (542) 773 92 05

Merve Yılmaz Güzellik Merkezi ekibimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Her kadın gün içinde bakımlı ve güzel görünmek ister. Fakat bazı ciltler solgun göründüğü gibi lekeli ve gözeneklidir. Kadınlar daha canlı ve bakımlı görünmek için çeşitli ürünlerden yardım alır. Bu ürünler zamanla gözenekleri tıkar ve cildi yıpratır. Güzellik alanında pekçok yenilik yapılmıştır. Yapılan bu yenilikler sayesinde kadınlar artık çeşitli kozmetik ürünlerini kullanmak zorunda değildir. Kadınlar için sunulan imkanlar İstanbul güzellik merkezi alanında ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güzellik merkezi alanında yapılan pek çok işlem vardır. Bu işlemleri mutlaka alanında uzman kişiler yapmalıdır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılmayan işlemler cilde zarar verebilir, etki etmeyebilir. Bu nedenle bizler her zaman alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz müşteri odaklı çalışmaktadır. Değerli müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu belirleyerek bu doğrultuda işlemler yapmaktayız. Verdiğimiz hizmet sonrasında %100’e yakın müşteri memnuniyeti kazanmaktayız.

Güzellik merkezimizde uygulanan işlemler kişiye özel olarak gerçekleştiriliyor. Kullanılan malzemeler arasında tek kullanımlık olanları işlem sonrasında tekrar kullanmıyoruz. Birden fazla kullanım için uygun olan malzemeleri ise kullanmadan önce temizliyoruz. Cilt bakımı, gözenek sıkılaştırma, kalıcı makyaj, kirpik bakımı, kaş doldurma, takma tırnak gibi farklı işlemler uygulanıyor. Uygulanan işlemlerden önce müşteriyle birebir görüşme sağlanıyor. Öncelikle müşteri için işlem planı hazırlanıyor ve plan doğrultusunda hareket ediliyor. Sizler de güvenilir güzellik merkezi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR