• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mesan Dekorasyon

Adres :

Yalı Mah. Bağlar Cad. No: 74/b İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@mesandekorasyon.com

Whatsapp 1:

0 (532) 205 49 54

Mesan Dekorasyon İstanbul/ Kartal’ da mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir. Birçok alanda hizmet veren firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazır mutfak sistemleri, restaurant dekorasyonu, tv stüdyo dekorasyonu, mutfak banyo dekorasyon, mağaza dekorasyonu, deck döşeme işleri ile mobilya dekorasyon firması olan bizler her ihtiyacınızda yanınızda olmaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda adresinize gelerek keşif yapan çalışma arkadaşlarımız, ölçüm ve yer tespiti yaptıktan sonra , uzman ekibimiz ile mobilya oluşturma evresine geçmekteyiz. Ham maddesi en kaliteli ve en dayanıklı ürünlerden seçilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Daha uzun ömürlü olması garantisi de vermekteyiz.

Müşterilerimiz için birbirinden farklı kesimler sunarak hayatımızın birçok alanında yerleştirdiğimiz mobilyalar üretmekteyiz. Teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak müşterilerimize en modern ve en farklı ürünleri sunuyoruz. Zengin ürün yelpazemiz ve piyasada prestijli duruşumuz ile gün geçtikçe daha da tercih edilir olmayı başardık. Dünya gelişmelerini takip ederek yeniliklere kapımızı açan firmamız, şık ve göze çarpan modelleri ile gönülleri mest etmektedir. Kaliteli hizmet ile birlikte ekonomik koşullar göz önünde bulundurularak, uygun ödeme seçenekleri bulunan firmamız, müşterilerimizin cebini de yormamaktadır.

Mesan Dekorasyon, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile gün geçtikçe sektörde öncü ve örnek bir firma olmayı başarmıştır. Profesyonel hizmet anlayışımızı mobilyalarımıza yansıtarak daha da geniş kitlelere ulaşmaktayız. Amacımız sürekliliği sağlayarak verimliliğimizi gün geçtikçe daha da arttırmaktır. Kaliteli hizmet le tanışmak isterseniz bizleri ziyaret edebilirsiniz. Teşekkürler..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR