• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşeli Tekstil

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Keçesuyu Caddesi No: 35 Gaziosmanpaşa İstanbul İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurullah Meşeli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meselihavlu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 935 80 60

Whatsapp 2:

0 (534) 935 80 60

Tekstil alanında sizlere hizmet sunan firmamız oteller ve kuaförlerin havlu ve çeşitli ürün ihtiyaçlarını üreterek temin etmektedir. Bu alanda yıllardır çalışmalar yürüten firmamız birçok otel ve kuaförün çeşitli boyutlarda kalitelerdeki havlu ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamaktadır. Otellerde kullanılan banyo gereçleri konusunda da ürünler üreten firmamı geniş bir ürün çeşidi ile sizlere başarılı şekilde hizmet sunmaktadır.

Alanında yıllardır en başarılı hizmeti sunan firmamız işletmelerin ihtiyaç duyacakları birçok tekstil ürününü üretmekte ve sizlere sunmaktadır. Oteller gibi yüksek sayıda kişiye hizmet veren işletmelerin havlu, terlik ve buna benzer birçok tekstil ürününe ihtiyacı vardır. Bunları otelin markasını işleyerek veya istenilen şekilde üreterek sizlere sunmaktayız.

İstanbul tekstil ürünleri alanında hizmet sunan firmamız her zaman en kaliteli ürünleri sizler için üretmektedir. Alanında oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız etkili bir çalışma sistemi ile kaliteli ürünleri sizler için üretmektedir. Deneyimli çalışanları ve profesyonel çalışma sistemi ile her zaman kaliteli ürünlere sahip olmanızı sağlamaktayız.

Uygun maliyetler ile kuaförlerin çok ihtiyaç duyduğu havluları üreten firmamız işletmelere özel olarak üretimler yapabilmektedir. İstenilen kalitelerde çok sayıda ürün çeşidi sunan firmamız en uygun fiyatlar ile ihtiyaç duyulan tekstil ürünlerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Alanında yıllardır en başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sizlere sunmakta ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde gidermenizi sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR