• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metin Balıkçılık İmalat Toptan Ve Perakende

Adres :

Muhsine Hatun Mahallesi Üstad Sokak No: 14/16 Fatih İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Ayça

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metinbalik3@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 636 10 50

Whatsapp 2:

0 (542) 636 10 50

Whatsapp 3:

0 (536) 299 60 41

Balıkçılık oldukça eski zamanlardan beridir yapılan aktivite olurken insan için tüketimi önem arz eden bir besindir. Çeşitli nedenlerden balık avlanma durumu söz konusu olurken son zamanlarda özellikle güzel vakit geçirme adına yapılan bir aktivite olan balıkçılık için malzemelere ihtiyaç duyulur. Bunun için çeşitli kurumlar hizmet verirken en kaliteli hizmeti evren kurum ihtiyacı doğar.

Sektörde varlığımızdan bu yana sistemli çalışmamız ile ihtiyaçlara cevap verirken aldığımız olumlu geri dönütler bizim işimizi ne kadar doğru yaptığımızın kanıtı nitelindedir. Diğer yandan asıl olan iş prensibimiz müşteri temelli olarak yer alırken kolaylıkla erişilen kurumuzun sunduğu hizmeti geliştirme adına her daim değişmekteyiz.

Yenilikçi yapımız ile ileriye dönük olarak devam ederken İstanbul Fatih Metin Balıkçılık İmalat Toptan ve Perakende adı ile müşterilerimize ulaşmaktayız. Güven prensibiyle özel ekip üyelerimizle hareket ediyoruz. Ekip üyelerimizde alanında deneyimli olan ve müşterilerimizin isteklerine hemen cevap verme çabasındadır.

Çeşitli ürünleri bir arada sunarken müşterilerimizin istediği ürünlerde oluşmasına özen gösteriyoruz. Parkende satışın son zamanlarda insan ihtiyaçlarına cevap vermesinde daha etkili olduğu bilincinde olup çıkışımızdan bu yana müşterilerimiz ile beraber iş profilimizi oluştururken herkesin saygısını kazandığımızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

İsteklere her daim eşiksiz cevap verebilme adına küreselleşen dünyanın yeni şartları ile berber yenilenen teknolojisi sonucunda sunulan ürünleri vermeye devam ediyoruz. Böylelikle olumlu geri dönüşler alabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR