• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Cafe Restaurant

Adres :

Seddulbahir Köyü Eceabat/çanakkale Çanakkale » Eceabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melih Deniz

E-Posta Adresi :

melihdeniz95@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 290 38 44

Whatsapp 2:

0 (544) 290 38 44

Türkiye'nin tarih açısından ve huzur açısından en önemli kentlerinden biri olarak gösterilen Çanakkale ilinde Eceabat ilçesi şehrin en sakin ve keyifli bölgelerinden birisidir. Bu kapsamda hem Çanakkale halkı tarafından hem de yabancı misafirler tarafından Eceabat ilçesi dinlenmek ve güzel bir gün geçirmek için tercih edilmektedir. Bu gibi bir bölgede sizlere bir restaurant yapısıyla hizmet vermek amacıyla Meydan Cafe Restaurant işletmesi olarak Eceabat ilçesinin tam merkezinde bulunuyoruz.

Meydan Cafe Restaurant işletmesi Çanakkale restaurant kültürü içerisinde Eceabat ilçesinde bulunan bir yapı ile çok nezih ve keyifli bir ortam oluşturmaktadır. Firmamız sayesinde kahvaltı menüleri, zeytinyağlı yemek menüleri, gözleme, ev yemeği seçenekleri, ızgara et mangal ve içecek çeşitleri gibi birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır bulunduğu noktada kaliteli hizmet vermeye devam eden işletmemiz sayesinde özellikle hafta sonlarında ve yılın en özel günlerinde keyifli bir masa etrafında sevdiklerinizle buluşabilirsiniz. Tamamen bir aile işletmesi olması ile birlikte firmamız sizin için huzurlu, sessiz, sakin ve doğa içerisinde keyifli bir alan oluşturmaktadır.

İşletmemiz sayesinde elde edeceğiniz her menü, sağlıklı malzemeler ve özel tarifler ile hazırlanmış olduğu için tüketim açısından da çok keyifli seçenekler oluşturacaktır. Firmamız kendine has yapısı ile birlikte yıllardır nezih bir ortam oluşturarak, özellikle bir kafeterya gibi de hizmet verme özelliğine sahiptir. Gündelik taze taze gerçekleştirilen üretimlerimiz ile birlikte firmamızı Çanakkale'yi ziyaret ettiğinizde tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR