• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mezecim Mrs

Adres :

Maarif Mahallesi 92007/1 Sokak Academia Rezidans B Blok Arkası No: 5/d Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Özavşar

E-Posta Adresi :

ozavsarseda@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 644 46 99

Mezecim Mrs, Kahramanmaraş yeme içme ve eğlence sektöründe verdiği hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyor. Meze, sofralarda en çok yer edinen lezzetlerden oluyor. Meze yapımında farklı malzemeler kullanılıyor. Birçok meze çeşidinin bulunduğu mutfağımızda mezeler için ayrılan süre değişiyor. Sofralarda yer bulan mezelerin yapımı kolay gibi görünse de mezenin lezzetini tutturmak her zaman kolay olmuyor. Bizler, mutfakta olan bilgi ve birikimimiz sayesinde lezzetli meze çeşitlerini özenle hazırlayarak servis ediyoruz.

Meze yapımında farklı birçok malzeme kullanılıyor. Yoğurtlu mezeler, baharatlı mezeler, ekşili mezeler gibi farklı lezzetler bizim mutfağımızda özenle hazırlanıyor. Bizler meze hazırlayarak hizmet veriyoruz. Meze yapımında taze, lezzetli ve doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Lezzetli mezeler için her gün yeniden mutfağa giriyor, taze ve lezzetli malzemelerle mezeleri hazırlıyoruz. Meze çeşitlerimiz arasında humus, haydari, fava, patlıcan söğürme, şehriye salatası ve zeytin salatası bulunuyor. Aynı zamanda yoğurtlu mor lahana, ekşili patates kızartması, rus salatası gibi lezzetler de özenle hazırlanıyor.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı tercih edebilirsiniz. Burada keyifli vakit geçirirken lezzetli mezelerimizi tadabilirsiniz. Aynı zamanda sipariş verebilirsiniz. Bulunduğunuz adrese ücretsiz paket servisi ile meze siparişi verebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde restoranımıza gelerek istediğiniz meze çeşidini paket yaptırabilirsiniz. Meze çeşitlerimiz uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Lezzetli mezeler için verdiğimiz hizmeti değerlendirebilir, restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bizler her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR