• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Midyat Tesisat

Adres :

Cumhuriyet Mah. 569 Sok. No: 1 Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halim Akdoğan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 364 68 35

Whatsapp 2:

0 (534) 014 38 90

Hayatımızda evler ve yapılar çok önemli bir yere sahiptir. Bunun yanında kurulan sistemlerde en az yapı kadar önemlidir. Tesisatın inşası ve tamamlandıktan sonra kullanılmaya başlanması ile pek çok yönden de işler kolaylaşmaktadır. Ancak zaman içerisinde çeşitli problemler ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Kullanıma ve çeşitli nedenlere bağlı olarak değişmektedir. Midyat Tesisat olarak neden her ne olursa sizlere yardımcı olmak ve çözüm üretmek için hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz içerisinde tesisat bakım ve onarımı başta olmak üzere tıkanıklıkların üst düzey teknoloji kullanılarak da açılmaktadır. Banyo, mutfak ve tuvalet fark etmeksizin robotlar kullanılarak tıkanıklıklar giderilerek en kısa süre içerisinde eski hayatınızdaki düzeninize dönmeniz sağlanmaktadır.

Sıhhi tesisat firması olarak alanında uzman ve deneyimli ustalarımız ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Bunun yanı sıra güneş enerjisi kısa bir süredir kullanılmaya başlanmıştır. Dünyadaki enerji kaynaklarının azalmaya başladığı düşünüldüğünde bu tür yenilenebilir enerji kaynaklarının önemi ger geçen gün ile birlikte atmaktadır. Firmamızda güneş enerji sistemleri kurulumu ve güneş paneli montajı yapmaktayız. Suyunuzu bu enerji ile ısıtabilir ve çeşitli amaçlar içinde kullanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz içerisinde taş duvar işçiliği de bulunmaktadır. Dekorasyonu taş dokusu ile tamamlamak istenebilmektedir. Başka bir amaç ile duvar yaptırmak isteyen müşterilerimize yardımcı olabilmek için çalışmaktayız. Mardin tesisat ve bakım onarım alanında kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Sizlerden yalnızca bir telefon mesafesi kadar uzağız. Bizim ile iletişime geçerek mümkün olan en hızlı şekilde ekiplerimiz sorununuzu çözecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR