• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mihrişah Moda Evi

Adres :

Merve Mah. Atatürk Cad. Örnek Sok. No: 1 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemile Güzel

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 511 12 28

Whatsapp 2:

0 (541) 952 70 36

İstanbul Sancaktepe’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Mihrişah Moda Evi geniş hizmet yelpazesi ile öne çıkmaktadır. İstanbul tekstil giyim sektörünün öncülerinden biri olarak çalışmalarına devam eden firmamız en özel günlerinizde yanınızda olmaktadır. Özel gün ve gecelerde en önemli detay kıyafetler olmakta, bunun için organizasyonun anlam ve önemine göre giyinilmek istenmektedir. Üstelik bu günlerde geleceği hoş hatıralar biriktirilmesi adına fotoğraf, video çekimleri yapılmakta, çekimlerde de şıklık ön plana çıkmaktadır.

Tekstil giyim alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Bütün kadınların hayallerini süsleyen gelinlikleri en özel şekilde tasarlıyor, kişiye özel dikim gelinlik modelleri ile öne çıkıyoruz. Tesettür gelinlik modelleri, gelinlik aksesuarları ile birlikte bindallı kiralama hizmeti de veriyor, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesi adına çözüm üretiyoruz.

Gelinliklerde, bindallılarda ve diğer organizasyon kıyafetlerinde moda sürekli değişmektedir. Bu nedenle trend gelinlikler ile organizasyonunuzun gözdesi olabilirsiniz. Mağazamızda en son moda ürünleri beğeniye açıyoruz. Her biri zevk sahibi, deneyimli, güler yüzlü, özverili ekibimizle çalışıyoruz. Ürünlerimizin kişiye göre uyarlamalarını yapıyor, sahip olacağınız gelinlik ve diğerlerinin tam da size uygun olmasını sağlıyoruz.

Gelinlik dikimi, gelinlik kiralama, bindallı kiralama, gelinlik aksesuarları satışı, gelin makyajı uygulaması ve çok daha fazlasını sunuyoruz. Üstelik bütün bunlarla da sınırlı kalmıyor, özel gün fotografçısı olarak düğünlerinizde, nişanlarınızda, kınalarınızda ve diğer önemli anlarınızda en güzel karelerin yakalanmasına yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR