• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milas Company İnternational Transport

Adres :

Şah Mahallesi Mem-u Zin Bulvarı Ofis Center No: 93/10 Şırnak » Cizre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sekvan Acetoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

milascompany2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 473 26 28

Firmamız; Şırnak nakliyat sektöründe profesyonel lojistlik hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. Firma olarak faaliyet alanımız şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetleridir. Firma olarak yılların yol tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörün lider firmalarından birisiyiz. Son teknolojiye sahip altyapımız, ekipmanlarımız ve araç filomuz ile en değerli yüklerinizi en güvenli bir şekilde şehirden şehre taşıyoruz.

Nakliye esnasında en hassas olduğumuz konu müşterilerimize stres yaşamadan huzurlu bir ortamda yüklerinin taşınmasını sağlamaktır. Bunun için; gerek ekspertiz uygulamamız gerekse alanında uzman çalışma ekibimiz ile tüm yüklerinizi güven içerisinde aracımıza yüklüyor ve ulaştırılması istenen adrese kadar taşıyoruz. Ev nakliyesi işlemlerimizde dış cephe asansörlerimiz ile komşularınıza rahatsızlık vermeden titiz bir anlayış çerçevesinde ihtiyaçlarınızı gideriyor ve beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılıyoruz.

Firma olarak güvenilirlik, dürüstlük, profesyonellik, titizlik, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temel çalışma ilkelerimizdir. Bu ilkelerimiz doğrultusunda nakliyat hizmetlerimizde verdiğimiz nitelikli hizmetler ile hem en ekonomik fiyatları hem de en makul çözüm olanaklarını sunuyoruz.

Firma olarak nakliye ve taşıma esnasında oluşabilecek zararlara karşı tüm yüklerinizi sigortalıyoruz. Nakliye firmamız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen faaliyet alanındaki K1,K3 ve eşya taşıma gibi gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Aynı zamanda modern çağın getirdiği yenilik anlayışlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek daima en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu amacımız ekseninde size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR