• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Minem Yumurta

Adres :

İzmir Güzelbahçe Yalı Mahallesi Abdullah Baydar Caddesi İzmir » Güzelbahçe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Yılmazel

E-Posta Adresi :

zehrayilmazel0403@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 664 63 54

Whatsapp 2:

0 (535) 815 34 20

Whatsapp 3:

0 (535) 815 42 36

İzmir’de sizleri düşünerek, insan sağlığına oldukça faydalı olan yumurtalarımız ile sizlerle buluşuyoruz.

Yumurta en fazla tüketilen hayvansal gıdaların başında gelmektedir. Pasta ve börekleriniz içerisinde farklı şekillerde tüketebileceğiniz yumurta vazgeçilmez malzeme olarak kullanılmaktadır. Bilindiği üzere yumurtanın içerisinde kalsiyum, potasyum, demir ve A vitamini bulunmaktadır. Protein deposudur. Bu sebeple insan sağlığı için büyük önem taşır.

İzmir alışveriş zincirinde işimizi severek ve ciddiyet içerisinde sürdürmekteyiz. Firmamız değerli müşterilerimiz için günlük yumurta, köy yumurtası, organik yumurta, perakende yumurta satışı ile hizmetinizdedir. Çocuklarınız ve sizin sağlığı için yumurtalarımızı rahatlıkla tercih edebilir bizi ziyaret edebilirsiniz. Tamamen organik beslenen kümes hayvanlarımız olan tavuklarımız her daim sağlıkla büyütülmekte ve hepimiz için fayda verecek olan yumurtalarımızı rahatlıkla tercih edebilmenizi sağlıyor. Serbest dolaşan tavuk olmaları sizin için tercih sebebi olacaktır. Yerimiz İzmir Güzelbahçe’dedir. Müşterilimizin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği bir konumda yer alıyoruz. Sağlıklı beslenme ve tüketim alışkanlığı adı altındaki projelerde yer alıyoruz. Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak her türlü yumurta ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bilinçli bir işletme anlayışı içerisinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Düzenli bir şekilde yumurta tüketmeli ve sağlığınız için evlerinizde her an yumurta bulundurmalısınız. Kal ve damar sağlığı, kemiklerin güçlenmesi, kaslarınızın güçlenmesi, göz sağlığı, vücut direncini artırma ve daha birçok fayda ile düzenli tüketim sağlamak için sizlere her türlü yumurta hizmeti sağlamaktayız. Minem Yumurta işletmesi olarak en kaliteli hizmetle sizleri firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR