• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mini Mini Eller Anaokulu

Adres :

Ilgin Çiçeği Sk.tahtakale Mah.bizimevler 5a Sitesi 4/8 Ispartakule İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Demet Canikli

E-Posta Adresi :

miniminieller1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 773 09 76

Eğitim günümüzün en değerli kavramları içerisinde yer alır. Hem çocuğun hem de ailenin etkilendiği ve bitmeyen bir süreçtir. Her eğitimin kuruluşunun da belirli hedef ve idealleri vardır. Buna bağlı olarak eğitim verirler. Anaokulu çocuğun eğitimindeki ilk basamaktır. Çocuğun sağlıklı bir gelişimi için kaliteli bir eğitim kurumu önem arz eder.

Her dönem çocuklarının gelişim şekli birbirinden farklıdır. Sizin döneminizle çocuğunuzun döneminin aynı olması mümkün değildir. Bu nedenle yeni nesile hitap edecek eğitim yöntem ve teknikleri kullanılması gerekir. Eski zamanlardan bu yana kadar eğitim şekillerde birçok inovasyonlar olmuştur. Şimdilerde de yeni gelişmeleri takip etmek gerekir. Çocuğun eğitim basamağındaki ilk yuva olan anaokulu, doğru yerde doğru eğitim veren bir kuruluş olmalıdır. Böylece çocuğun bilgiye olan ilgisini arttırmış olursunuz. Farklı yöntemler sayesinde zeka gelişimi desteklenir.

İstanbul anaokulu konusunda profesyonel eğitim yöntemleri ortaya koyan firmamız çocuklarınıza büyük önem veriyor. İzlediği mevcut stratejiler sayesinde onun zeka gelişime değer veriyor. Kurumumuzdaki eğitimciler çocuklara gereken ilgiyi gösteren ve onu geliştiren politikalar izler. Böylece çocuk hem psikolojik olarak gelişir hem de öğrenme kabiliyeti artar. Geçmişten bu yana izlediğimiz doğru eğitim stratejileriyle sizlerden büyük ilgi gören firmamız yeni nesil teknikleriyle de çocuklarınızı yetiştirmeye devam ediyor. Bizimle iletişime geçerek okulumuz ve eğitim şeklimiz hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Böylece çocuğunuz için ilk adımı atabilirsiniz. Kurumumuz İstanbul Avcılar mevkisinde daima hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR