• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miraç Oto Tamir Bakım Servisi

Adres :

Adnan Menderes Mahallesi Fırat Caddesi No 32 Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yücel Dur

E-Posta Adresi :

asker_86.1_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 341 43 78

Whatsapp 2:

0 (539) 341 43 78

Araçlar günümüz şartlarında ulaşımımızı sağlayan en büyük teknolojilerdir. Gün içerisinde bir noktadan bir noktaya giderken sürekli olarak araçlardan faydalanmaktayız. İşte bu araçların gün boyu yoğun bir şekilde kullanılması ile belirli bir süreçte aksamlarında arızalar meydana gelmeye başlamaktadır. Daha sonrasında ise ulaşımda aksamalara yol açarak büyük sorunlara yol açabilen arızalar oluşmaktadır. Bizler Miraç Oto Tamir Bakım Servisi olarak sizlere bu konuda profesyonel destekler sunarak kısa sürede araçlarınızın eski sağlıklı çalışma şekline ulaşmasını sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Miraç Oto Tamir Bakım Servisi olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Bursa oto servis ve tamirhane alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi için gerekli olan çabayı ve çalışmaları göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere sektörde kullanılan her marka aracın tamiratını, bakımını ve onarımını yapmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sağlarken en son teknoloji, sağlam, dayanıklı ürünleri kullanarak hizmet vermekteyiz. Yedek parçaları değiştirirken orijinal parça kullanımında büyük önem göstermekteyiz. Aracın tamir edilme esasındaki tüm aşamaları takip ederek neler yapılıp yapılmaması gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmekte vermekteyiz. Eğer sizlerin de araçlarında bakım, onarım gerektiren işlem varsa bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR