• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirage Güzellik Salonu

Adres :

Çiftlikköy Mah. Mimar Sinan Cad. 32176 Sok. Perspective Arıcan İnşaat Kat: 2 No: 14 ( Kyk Kız Yurdu Karşısındayız ) Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nursel Öğüt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pelintikeci@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (530) 032 34 82

Mirage Güzellik Salonu ailesi olarak uzman kadromuz ile sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi birmilyonnokta.com üzerinden sürdürmeye devam ediyoruz. Günümüzde birçok farklı amaç için farklı güzellik yardımları ve danışmanlıklarına ihtiyaç duyarız. Aklınıza gelebilecek birçok alanda sizlere yardımcı olabilecek ve rehberlik edecek olan firmamız modern bir anlayış çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Mersin güzellik merkezi sektöründe yer alan firmamız Mirage Güzellik Salonu, klişelerden uzak ve her anlamda ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabileceğiniz bir işletmedir. Aklınıza gelebilecek pek çok farklı konuda sizlere yenilikçi bir perspektiften çözümler sunmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz birçok farklı işlemi, detaylı analiz işleminin akabinde güvenli yollarla sizlere sunuyoruz.

Mirage Güzellik Salonu ailesi olarak siz değerli müşterilerimize birçok alanda hizmetler sunmaktayız. Genel anlamda ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin yanı sıra, uzmanlaştığımız spesifik konularda da sizlere yüksek kalitede hizmetler sunmaktayız. Selülit tedavisi, çatlak tedavisi, cilt bakımı, kirpik liftingi gibi işlemlerin yanı sıra çatlak topuk bakımı hizmetlerini de büyük bir profesyonellik ışığında sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizlere sunmakta olduğumuz tüm bu hizmetler kaliteli ve modern ekipmanlar kullanılarak verilmektedir. Özellikle de elektronik cihazlarımızın bakım ve kontrolleri rutin şekilde kontrol edilmektedir. Bu şekilde sağlığınız için bir problem oluşturabilecek tüm ihtimalleri ortadan kaldırmış oluyoruz. Sizler de güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere tek bir adresten ulaşmak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR