• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirhan Yapı

Adres :

Karamanlı Mah. Karamanlı Hasan Efendi Cad. Hammadun Apt. Altı No: 73/a Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

mirhaninsaat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 866 46 47

Whatsapp 2:

0 (531) 295 13 15

Whatsapp 3:

0 (506) 403 86 58

Whatsapp 4:

0 (544) 480 56 65

Firmamız Mirhan Yapı birmilyonnokta.com bünyesinde de faaliyetlerini sürdürmekte olan bir firmadır. Firmamız yaşam alanlarında ihtiyaç duyan tüm yapısal ve estetik ihtiyaçlar için oldukça nitelikli hizmetler sunmaktadır. Sektördeki nitelikli ve kaliteli çalışmalarımızla sizlere her anlamda etkili hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Alanımızda örnek niteliği taşıyan çalışmalara imza atarak, sektördeki rakiplerimize bir örnek teşkil etmeyi yürekten arzu ediyoruz.

Kahramanmaraş izolasyon mantolama yalıtım sektöründe gerek iç, gerekse dış cepheler için sunduğumuz yapı çözümleriyle sizlere maksimum kapasitede hizmetler sunuyoruz. Firmamız başta iç mekan tasarımı olmak üzere; cam balkon sistemleri, laminat parke uygulaması gibi alanı değiştirip güzelleştirecek pek çok uygulamayı sunuyoruz.

Firmamız çalışma dinamizmini sağlam temeller üzerine oturtarak bu anlayış doğrultusunda ilerlemektedir. Sizlere en kaliteli uygulamaları ve süreci sunmak için profesyonel kadromuzla hep en iyisini sunmak için hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite anlayışından ve standartlarından ödün vermeden en modern, müşterimizin isteklerini harfiyen yerine getirecek uygulamalar sunmayı hedefliyoruz.

Yaşam alanlarını çok daha modern ve göze hitap edecek forma sokmak firmamızın öncelikli hedefidir. Bu hedefi gerçekleştirmek için profesyonel çalışma kadromuzla sizlere en iyi hizmetleri sunmak adına en doğru adımları atıyoruz. Sizler de gerek iç tasarım danışmanlığı ve hizmetleri, gerekse de diğer uygulamalar için alanında profesyonel bir firma arıyorsanız, firmamız sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır. Sektördeki en kaliteli çalışmalara imzamızı atmaya hız kesmeden devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR