• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mis Çorba

Adres :

Güzelyalı Burgaz Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Güney Apt. 1/d Mudanya/bursa Bursa » Mudanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydinsemih1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 944 52 74

İşletmemiz yıllardır eşsiz lezzetlerini değişmeyen adresi olmaktadır. Uzun yıllar önce büyük bir başarıya imza atmak için çıktığımız yolda yıllar içinde hedeflerimizi bir bir gerçekleştirdik. Bugüne gelmeyi başardık ve başarılarımızın bir tesadüften ibaret olmadığını herkese gösterdik. En iyi olduğumuz noktada yıllarca en iyi kalmayı başararak lezzetlerimizi tattırdığımız kitle sayısını her geçen gün çoğaltmayı başardık. Yine de bizler daima daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyor, ayrıcalıklı müşteri kitlemize sizlerin de dahil olması için çalışıyoruz.

Restaurantalanında bizler tamamen doğal malzemeler tedarik ederek bunların deneyimli ustalarımıza buluşturuyoruz. Ustalarımızın ellerinde hazırlanan ürünlerimizin tamamının malzeme seçiminde, hazırlanışında ve servisinde hijyene azami dikkat gösteriyor, daima sadece lezzeti ürünlerin değil en sağlıklı ürünlerin de sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Tamamı güvenilir, taze, sertifikalı, marka değeri kazanmış ürünleri işletmemize katıyoruz. Et ve et mamulleri gibi hayati öneme sahip ürünlerimizde kalite standartlarımızı en üst seviyelerde tutarak güvenerek tüketebileceğiniz lezzetler ortaya çıkarıyoruz.

Çorba Yemek Salonu olarak bizler doğru, dürüst, kaliteli hizmet ilkesiyle çalışıyor, güler yüzlü personelimizle birlikte sizleri en iyi şekilde ağılıyoruz. Onlarca farklı ürünü günün her saatinde sıcacık tüketiminize hazır bulundururken sadece damaklarınıza değil gönüllerinize de hitap ediyoruz. Çorba, sulu yemek çeşitlerimiz ile aynı zamanda toplu yemek organizasyonlarınızda, düğünlerinizde de çözüm ortağınız oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR