• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mis&berjer Koltuk Yıkama

Adres :

Burhaniye/balıkesir Balıkesir » Burhaniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Karabatak

E-Posta Adresi :

umutskara@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 426 00 30

Profesyonel koltuk yıkama hizmetleri ile huzurunuzdayız. Bir firma olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerle yıllardır huzurunuza çıkıyoruz. Uzman bir ekip ve donanımla sizlerin her daim hizmetindeyiz. Koltuklarınızı bize teslim ettikten sonrasında bizler bir firma olarak üzerimize düşeni yapıyor ve sizlere ilk günkü temizliği ile teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamış olarak adını duyuran firmamız son teknolojiler ile koltuklarınızı yıpratmayan ve ilk gün alınmış gibi tertemiz yapan ekipmanlarla temizliyor. Emanetinizi teslim ettiğiniz emin eller olarak sizler için en ideal hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Beklentilerinizin ötesinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ile sizlerin müracaat ettiği ilk adres olmayı ve devamlı yeriniz olmayı başardık.

Balıkesir halı yıkama sektöründe verdiğimiz hizmetlerin kalitesi, uzman ekip ve ekipmanlarla rakiplerimiz arasında farkımızı ortaya koyarak sizlerin tercihi olduk. Her zaman sizlere hizmet sunmaktan geri durmadan memnuniyetiniz adına üzerimize düşeni yaptık. Bizlere daha kolay müracaat etmeniz adına bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve sürekli tekrarlayan kampanyalarla huzurunuzdayız.

Ticari bir firmanın ötesinde sunduğumuz özverili ve güler yüzlü hizmetlerle sizlerin tercihi olduk. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda her türlü teknolojik donanıma sahip bir firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri zamana ayak uydurarak geliştiriyoruz. Her daim hizmetinizde olan bir firma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Firmamıza dair merak ettiğiniz her şey için web sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR