• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mispak Su Kavaklı Gürpınar

Adres :

Gürpınar İstiklal Cad. No : 5 /1 Gürpınar İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Bozyiğit - Ersin Bozyiğit

E-Posta Adresi :

bozyigitibrahim43@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 298 88 60

Whatsapp 2:

0 (531) 899 36 60

Kurulduğumuz tarihten bu yana sizleri kaliteli içme suyu ile buluşturuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve satışını yaptığımız Mispak doğal mineralli suyun lezzeti ile başarılarımıza her gün bir yenisini ekliyoruz. Sizlere daha çok hizmet verebilmek adına hizmet alanımızı her geçen gün genişletiyoruz. Daha çok kişiye ulaşmayı onları da Mispak su kalitesiyle buluşturmayı amaçlamaktayız.

Su insanların varlığı için en temel unsurlardan biri. Onsuz bir hayat düşünemiyoruz, suya verdiğimiz önem çok büyük çünkü su içmeden yaşayabilmek mümkün değil. Bu nedenle kaliteli su kaynaklarına ihtiyacımız var. Farklı kaynaktan çıkan suların farklı niteliklere sahip olduğunu biliyoruz. Kaynağı farklı olan suların mineral oranı, pH’ı, tat ve kokusu da farklıdır. Bunlar suların ayırt edici özellikleridir. Mispak su doğal mineral yapısına, dengeli florür değerine sahip, yumuşak içimli kaliteli bir sudur. Kaynağından çıkıp şişeye girene kadar hiçbir kimyasal işleme maruz kalmaz. Bu nedenle doğal yapısını kaybetmez. Size kaliteli bir içim sunar.

İstanbul alışveriş sektöründe su tedariki yaparak elde ettiğimiz başarımızı aynı alanda çalışarak devam ettirmeyi hedeflemekteyiz. Sizleri Yıldız dağlarının kaynaklarından çıkan Mispak su ile buluşturmaya devam edeceğiz. Suya ihtiyacınız olduğunda bizi arayın ve sizlere ihtiyacınızı en hızlı şekilde ulaştıralım. Hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Sektördeki en başarılı şirketlerden biri olmamız sizlerin memnuniyeti sayesinde gerçekleştirmiştir. Daha başarılı olarak sizlere daha profesyonel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Kaliteli su tüketmek için bizi aramayı unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR