• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Kebap & Döner Salonu

Adres :

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 12/2 Yenibosna İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Neziroğlu

E-Posta Adresi :

omeryildirim107@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 429 15 37

İstanbul restaurant sektöründe rakiplerimizin arasında yemeklerimizin lezzetiyle ve salonumuzun yüksek hijyen standardıyla ön plana çıkarak çok tercih edilen bir restaurant olarak hizmetinizdeyiz. Mutfağımızdan çıkan kaliteli, lezzetli ve eşsiz yemeklerimizi gördükten sonra salonumuzun müdavimi olacaksınız. Müşteri memnuniyetini sağlamak hassas olduğumuz birinci konu olmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağladığımız için de müşterilerimizin tarafından çok tercih edilmeyi hak etmekten gurur duymaktayız. Fiyat performans açısından öne çıkararak hazırladığımız menülerimizi gördükten sonra her gün menümüzden bir yemeğimizin lezzetine bakacaksınız.

Sizler için hazırlanan özel ve çeşitli menümüz sayesinde günün her saatinde sizleri memnun etmek için çalışmaktayız. Aynı zamanda sipariş hizmetimizle evinizin mutfağına kendi yemeklerimizi getirdiğimiz hizmetimiz bulunmaktadır. Güler yüzlü, sempatik ve hoşgörülü karşılamamız ile birlikte sizleri salonumuzda ağırladığımız için de memnuniyet duymaktayız. Salonumuzun çalışma prensiplerinin temelinde yer alan hijyen standartlarını yerine getirebilmek için personellerimiz bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Diğer çalışma prensiplerimiz de yemeklerin lezzeti sağlamak ve müşteriyi memnun uğurlamak yer almaktadır.

Canınızın her istediğini bulabileceğiniz veya gördüğünüzde canınızın çektiği yemekleri bulabileceğiniz zengin ve çeşitli menümüz bulunmaktadır. Salonumuzda kullandığımız gıda ürünlerinin kalitesine ve temizliğine oldukça dikkat etmekteyiz. Aynı zamanda salonumuzun temizliğine de aynı şekilde hassasiyet göstermekteyiz. Sizlere her alanda doğru ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktayız. Ustalarımızın ve personellerimizin yıllardır kazandığı tecrübe ve bilgileri sayesinde profesyonel restaurant hizmeti vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR