• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Temizlik Hizmetleri

Adres :

- İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melih Ökmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 301 70 74

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Miss Temizlik Hizmetleri, İstanbul temizlik sektöründe çalışmaktadır. Sağlıklı ve düzenli bir yaşam için hayatımızın hemen her alanında temizliğe yer veririz. Bazı durumlarda temizlik yapmak bireysel çalışmadan çıkmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan koltuklar, yataklar, sandalyeler, araba koltukları ve daha fazlası detaylı temizliğe ihtiyaç duyar. Bizler de firma olarak ihtiyaç duyulan temizlik çalışmalarını yapmaktayız.

Koltuk temizliği, yatak temizliği veya sandalye temizliği ev sahipleri tarafından yapılabilir. Fakat günümüzde farklı özelliklerde birçok kumaş kullanılmaktadır. Her kumaş için farklı temizleme yöntemleri bulunur. Eğer kumaşın ihtiyaç duyduğu temizlik yapılmazsa kumaşa zarar verilebilir ve kumaşın kullanım ömrü azalabilir. Bu nedenle kullanıcıların iyi bir temizlik firmasından yardım alması doğru olacaktır. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle detaylı temizlik hizmeti vermekteyiz. Son teknoloji makine ve kimyasallarla güvenilir, doğru ve kaliteli temizlik yapmaktayız.

Kullandığınız koltuk, yatak veya sandalyelerin zarar görmesini önlemek için bizi tercih edebilirsiniz. Kumaşa özel temizleme tekniği sayesinde çıkmaz dediğiniz lekeleri dahi çıkarıyoruz. Kumaş renginde gözle görülür değişiklik olduğu gibi temiz ve sağlıklı alanlar sağlıyoruz. Temizlik hizmetini evinize veya işyerinize gelerek veriyoruz. Kısa sürede yaptığımız çalışma sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyoruz. Temizlik hizmeti için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Doğru ve uygun fiyat aralığında verdiğimiz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek temizlik detayı belirtmeniz, gün belirtmeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR