• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miyar Perde Dekorasyon

Adres :

Zümrütevler Mah. Cansev Sok. No: 111 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eser Gürlük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

miyarperde@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 579 08 18

Whatsapp 2:

0 (539) 948 49 12

Birmilyonnokta.com üyesi olan Miyar Perde Dekorasyon, İstanbul tekstil giyim alanında hizmet vermektedir. Perde, günümüzün en önemli dekorasyon parçasıdır. Geçmişten günümüze kullanılmakta olan perdeler artık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Perdeler geniş kullanım alanına sahip olduğu gibi farklı kumaşlarda, farklı renk ve desenlerle tasarlanıyor. Ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılan perdeler Maltepe’de firmamız tarafından üretilerek satışa sunuluyor.

Perde bulunduğu ortamın dekorasyonunu büyük ölçüde etkiliyor. Perde kullanıcıları çeşitli perde modelleri arasında istediği modeli kolaylıkla bulabiliyor. Firmamızda satışa sunulan perdeler farklı ölçülerde hazırlanabiliyor. Farklı renk ve desenlerle tasarlanan perdelerin üretiminde farklı kumaşlar kullanılıyor. Her sezona özel tasarlanan perde modelleri uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor.

Perde seçiminin doğru yapılması gerekiyor. Küçük pencereli ve dar duvarlı odalara geniş ve büyük perdeler seçmek doğru olmuyor. Perdenin diğer mobilyalarla uyum sağlaması gerektiği gibi oda içerisinde göz yormaması gerekiyor. Kalabalık bir görüntüden ziyade sade ve açık bir görüntü her zaman avantaj sağlıyor. Perde seçimini nasıl yapmak istediğini henüz belirlemeyenler firmamızda uzman ekipten yardım alarak uygun perde modelini tercih edebilir. Firmamızda farklı perde modelleri bulunmaktadır. Perdeler yüksek kaliteye sahiptir. Doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunulan perdeler uzun ömürlüdür. Perdelerin kullanımı, nasıl temizlenmesi gerektiği ise ekibimiz tarafından açıklanır. Modern, şık ve zarif perde seçimi yapmak isteyenler güvenle firmamızı tercih edebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR