• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mny Otomotiv

Adres :

Pınarbaşı Kemalpaşa Mahallesi 7419 /11 Sokak 5.sanayi Sitesi No: 144/ A İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Tetik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 163 63 76

İzmir Bornova’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Mny Otomotiv firmamız yıllardır araçlarına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Motorlu araçlar onlarca aksamın bileşimiyle hareket ederek yaşamın her alanında kullanılırlar. Günlük yaşamda ya da iş hayatında motorlu araçların olmadığı bir yer yoktur. Bununla birlikte araçlardan performans almaya devam edebilmek, arıza risklerini en aza indirmek için düzenli olarak bakımlarının da yapılması gerekir.

Bakımları aksatılmadan yapılan araçların arıza riski azalsa da her zaman arıza ihtimal dahilindedir ve herhangi arızanın büyümemesi, sorun yaratmaması adına zaman kaybedilmeden tamir edilmesi gerekir. Bunun için öncelikle sorunun kaynağı ve nedeni bulunmalı, ardından en doğru müdahale ile sorun ortadan kaldırılmalıdır. İzmir oto servis ve tamirhane sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler uzun yıllardır her türlü bakım, onarım ve tamir gereksinimlerine yardımcı oluyoruz.

Firma olarak daima kendimizi yeniliyor, otomotiv sektöründe meydana gelen bütün gelişmeleri yakından izliyoruz. En yeni sistemlerle ve ekipmanlarla çalışarak en eski model araçlardan en yeni model araçlara kadar tamamında yardımcı olmayı başarıyoruz. Her biri alanında uzman, tecrübe sahibi, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü ve araçlarınıza en az sizler kadar özveriyle yaklaşan bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte Ford, Peugeot, Citroen ve diğer bütün araç markalarına servis hizmeti sağlıyoruz. Oto elektrik, oto mekanik bakım, oto tamir bakım servisi ve daha fazlası olarak yolumuza devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar