• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Monami Beauty

Adres :

Gökevler Mah. 2312. Sok. Burç İstanbul Kat: 4 Daire: 37 ( Metrobüs Son Durak Bir Öncesi Durağındayız ) İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diana Alieva

E-Posta Adresi :

alievadiana471@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 480 46 96

Türkiye’nin en büyük ticari işletme rehberi olan birmilyonnokta.com üyelerinden olan ve İstanbul güzellik merkezi sektöründe rekabet eden Monami Beauty, Beylikdüzü’nde bulunan merkezinde müşterilerine hizmet vermektedir. Güzellik denince akla birçok şey gelmektedir. Bazı insanlar saçlar, bazıları eller, bazıları cilt ve bazıları da genel vücut yapısı ve kiloyu güzellik ölçüsü olarak kabul etmektedir. Ancak güzellik, bunların hepsinin içinde olduğu bir mozaiktir. Monami Beauty güzelliği oluşturan bütün etmenleri bir araya getirerek, müşterileri tek çatı altında komple bir hizmet sunmaktadır.

Bölgesel ve genel zayıflama işlemlerinin yanında, hızlı verilen kilolar sebebiyle oluşabilecek çatlaklar ve yaşa bağlı olarak gelişen kırışıklıkların giderilmesini uygulamaları ilk dikkat çekenlerdir. Bunlardan sonra hydrafacial cilt bakımı ile cilde bakım yapılması ve yenilenmesi, tıkanmış gözeneklerin açılarak cildin canlanması sağlanabilmektedir. Özel günler ve davetlerden önce profesyonel ve kalıcı makyaj, Brezilya fönü, gelin başı, kaş tasarımı, ağda işlemlerinin de yapılabildiği Monami Beauty, en özel günlerinizi daha da güzel yaşamanız ve hatırlamanız için deneyimli ve eğitimli personeli ile hizmet sunmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyetini garantilemek için randevu sistemi ile çalışmayı tercih eden işletme manikür pedikür, saç keratin bakımı, saç boyama, dudak renklendirme, standart cilt bakımı gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir. Monami Beauty tam anlamıyla kapısından çıkarken, girdiğinizden çok farklı ve güzel biri olabileceğiniz, bölgedeki en tanınan ve tercih edilen güzellik merkezlerinden biridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR