• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moneygram Gönder Al

Adres :

Kayışdağı Mah. Uslu Cad. No: 100/102 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Kurbaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 679 70 35

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Moneygram Gönder Al birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu para transfer işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde yapan bir firma olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Para transfer işlemlerini güvenle ve zaman kaybına uğramadan yapabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygının ötesinde müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştıran hizmetlerimizle sektörde en yenilikçi hizmetlere öncülük etmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş alanında uzman ve güler yüzlü ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz.

İstanbul hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz hizmet kategorisinde sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. Gündelik hayatta yaptığınız ve zaman kaybı yaşadığınız pek çok hizmeti en kısa sürede tamamlayarak yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Yurt içi ve yurtdışı para gönderme veya alma işlemleri, fatura ödeme işlemlerini ivedilikle yerine getirmekteyiz. Hizmet noktamızda geniş müşteri kitlesine hitap eden bir firma olarak yıllardır güvenin adresi olarak sizlerin huzurundayız. Verdiğimiz hizmet kalitesi süreklilik arz etmektedir.

Firmamız çağı yakalayan teknik ve teknolojik gelişmeler ışığında yürüttüğü hizmetlerle müşterilerine ayrıcalıklar sunmaktadır. Bize müracaat eden müşterilerimize her yönden aldıkları ayrıcalıklı hizmetleri hissettirmekteyiz. Hiçbir şekilde müşterilerimize zor durum ve mağduriyet yaşatmadan tüm işlemlerimizi profesyonel ve eksiksiz bir şekilde tamamladık. Bugün sizlerin destek ve ilgisi ile emin adımlarla ilerlemeye ve faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak en uygun fiyatlarla tüm işlemlerinizi ideal bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR