• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moon Baby Spa Özel Eğitim Ve Danışmanlık

Adres :

Bağcılar Mahallesi 1207 Sok. Star Office A Blok No: 17 Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İpek Aycan Çavdar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 236 69 75

Moon Baby Spa Özel Eğitim Ve Danışmanlık isimli firmamız, Diyarbakır ilinde sağlık sektöründe hizmet sunan bir firma olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Bebeklerin zihinsel ve fiziksel olarak gelişimlerine katkı sağlayan spa, özellikle gaz problemi yaşayan bebeklere çok iyi gelmektedir. Bebeklere çok iyi gelen bu hizmeti biz, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte sunuyoruz.

Bu hidroterapi hizmeti, bebeklerin denge ve koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Psikolojik ve sosyal gelişimini destekleyerek, bebeğin kalp ve dolaşım sistemini harekete geçirmektedir. Ayrıca bu hizmet ile, bebek bağımsız hareket etmenin gücünü keşfederek özgüvenini artırmaktadır. Bebeklerin çok iyi hissetmelerini sağlayan bu hizmeti, profesyonel ekip arkadaşlarımızla veriyoruz. Fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

Danışmanlık, bebekler için zeka oyunları, özel eğitim, spa, kolik masajı gibi hizmetler veriyoruz. Bu hidroterapi hizmetinde bebekler özgürce suda hareket etmektedir. Bu hizmet, anne ve bebek arasındaki bağı artırmaktadır. Hizmetlerimizi sağlarken bebeklerimiz için hijyen standartlarını korumakta, periyodik olarak işletmemizin dezenfeksiyonunu sağlamaktayız. Çünkü bebeklerimizin sağlığı bizim önceliğimizdir.

Diyarbakır sağlık sektöründe hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin ve bebeklerin buradan mutlu ve sağlıklı bir şekilde ayrılması için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, kaliteli hizmetimiz, ekonomik ücretlerimizle güvenle bizleri tercih edebilir, unutulmayacak anılara tanık olabilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek, ücret bilgisi almak ya da randevu oluşturmak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR