• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mor İnek Veteriner Kliniği

Adres :

Pazar Mah. Recep Tayyip Erdoğan Cad. No: 84/d Burdur » Gölhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 098 97 88

Hayvan dostlarımıza çok çeşitli hizmetler sunan firmamız Mor İnek Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com un üyesidir. Burdur evcil hayvan sektörü son yıllarda çok gelişmiş ve büyümüştür. Özellikle son zamanlarda hayvan sahiplenmelerin artmasıyla sektörde kliniklere olan ihtiyaçlar artmıştır, bu da klinik sayılarının artışını zorunlu kılmıştır. Kliniğimizde muayene ve tedavi hizmetlerinin yanında petshop ürün satışı, mama satışı ve pet pansiyon hizmeti gibi hizmetler de verilmektedir. Petshop ürünleri olarak oyuncaklar, tasmalar, ağızlıklar, su ve mama kapları, kıyafet, kafes ve evlerin satışı yapılmaktadır.

Firmamızda ihtiyaca göre farklı odalarda farklı işlemler yapılmaktadır; aşı odalarımız, operasyon odalarımız, kuaför odamız bulunmaktadır. Evcil hayvanlarımız için kısırlaştırma işlemleri, her türlü aşılama hizmetleri, kaza sonucunda yaşanan yaralanmalar için acil ameliyatlar ve suni tohumlama işlemleri uzman veterinerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Veterinerlerimizin her biri okullarını bitirmiş, gerekli deneyimiz kazanmış kişilerdir.

Firmamızda tüm çalışanlarımız temizlik konusunda çok hassas davranmaktadırlar. Odalarımız her gün mutlaka temizlenmektedir. Bizlere ihtiyacınız olan her zaman diliminde ulaşabilir, destek isteyebilirsiniz. Hayvan dostlarımız için her türlü acil durumlarda müdahale edebilmek amacıyla her saat diliminde çalışmalarımız devam etmekteyiz. Hayvan dostlarımızın sağlıklı ve mutlu olması için her türlü çabayı göstermekteyiz. Kliniğimiz Gölhisar ilçesinde ve çevresinde hizmet vermektedir. Servis ağımız müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün büyümektedir. Web sitemizden hizmetlerimizi inceleyebilir, bizleri arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR