• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mosk Yüzme

Adres :

Özalper Mah. Gülümser Cad. Ertaş Sok. No: 11/2 Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Ede

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 059 65 44

Mosk Yüzme, birmilyonnokta.com üyesidir. Malatya spor sektöründe hizmet veren salonumuz sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Yüzme eğitimi almak, kendini bu alanda geliştirmek isteyen çocuklar ve gençler salonumuzu tercih edebilir. Tecrübe sahibi ekibimizle vermiş olduğumuz hizmetten güvenle faydalanabilir, yüzme eğitimi alabilirsiniz.

Yüzme sayesinde vücudunuza birçok faydayı sağlamış olursunuz. Vücudunuzdaki kasların çalışmasını sağlamak, kas gelişimini güçlendirmek, daha dinç bir vücuda sahip olmak için yüzebilirsiniz. Düzenli yüzme sayesinde vücudunuzdaki değişimleri rahatlıkla görebilirsiniz. Yeşilyurt üzerinde bulunan salonumuzda farklı ölçülerde yüzme havuzu bulunmaktadır. Farklı yaş grupları için verilen eğitimlerde bilgi ve birikim sahibi eğitmenler görev almaktadır. Çocuğunuzun küçük yaşta yüzmeye ilgi duyması, kendine uygun spor dalıyla ilgilenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toplu verilen yüzme eğitimleriyle beraber özel eğitimler de verilmektedir. Çocuğunuz bu sayede kendini yüzme alanında geliştirme imkanına sahip olur.

Erken yaşlarda yüzmeyle tanışan çocuklar daha şanslı oluyor. Çocuklar düzenli yüzme eğitimleri sayesinde erken yaşta yüzme öğreniyor. Aynı zamanda vücudundaki kasların çalışmasını sağlıyor. Çocuklar yüzme sayesinde vücudundaki kas ve kemiklerin sağlığını koruyor. Daha dinç bir vücuda sahip olan bu çocuklar kendini yüzme alanında geliştirme imkanına sahip oluyor. Salonumuzda hijyen kuralları kapsamında yüzme eğitimi verilmektedir. Alınan önlemler sayesinde hem çocukların can güvenliği hem de hijyen güvenliği sağlanmaktadır. Sizler de çocuğunuzun yüzme öğrenmesi, sosyal hayatını yönlendirmesi için salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR