• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moss Kuaför Güzellik Merkezi

Adres :

Atatürk Caddesi Atay Sokak Şifa Plaza C Blok No; 21 Kaman Kırşehir Kırşehir » Kaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Tok

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rap_emre_40@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 696 57 12

Whatsapp 2:

0 (541) 696 57 12

Güzellik ve kişisel bakım uygulamaları bayanların olmazsa olmazları arasındadır. Her bayan kendisini daha bakımlı ve daha güzel hissetme ihtiyacı duyduğu için bakımına özen gösterir. Her ne kadar bir takım uygulamaları kişiler kendilerince yapabiliyor olsa da çoğu uygulamada ve özel günlerde mutlaka profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulur. Kırşehir Kaman’da faaliyet gösteren Moss Kuaför Güzellik Merkezi salonumuz sahip olduğu tecrübe ve deneyimi her geçen gün daha geniş bir kitleyle paylaşmakta, kişisel bakım işini en profesyonellere bırakmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Kırşehir güzellik merkezi sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisiyiz. Bölgemizin en çok tercih edilen ve tavsiye edilen salonlarının başında gelirken bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha güzelini başarabileceğimize olan inancımızla gelişimimizi sürdürüyoruz. Her gün yeni gelişmelerin, yeni trendlerin ortaya çıktığı kişisel bakım alanını ulusla ve uluslararası düzeyde takip ediyor, markaların en son ürünlerini inceliyor, teknoloji alanında meydana gelen son yenilikleri kısa süre içerisinde sistemimize dahil ederek modern uygulamaların merkezi oluyoruz.

Moss Kuaför Güzellik Merkezi olarak geniş, ferah, nezih ve huzurlu ortamımızda hijyenik sonuçlar üretiyor, sağlığınız her şeyin üzerinde tutarak ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi tespit ediyoruz. Tam zamanında, istenildiği şekliyle uygulamalarımızı hayata geçiriyoruz. Alanında uzman, deneyimli gelişime açık personellerimizin zevkli tasarımlarıyla her defasında beklentilerin çok daha üzerinde çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR