• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Most Bayan Kuaförü

Adres :

Şehit Osman Mahallesi Avcı Şht. Mehmet Çavuş Sokak No: 28 152 Etimesgut/eryaman/ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Hanım

E-Posta Adresi :

dordrecht-76@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 063 45 54

Whatsapp 2:

0 (530) 063 45 54

Salonumuz uzun yıllarıdır siz değerli müşterilerimize saç tasarımı, makyaj ve kişisel bakım alanında hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerimizi kişisel olarak yapmakta ve sizlere en uygun modeli belirleyerek uygulamaktayız. Most Bayan Kuaförü olarak bizler sizlere kuaför hizmetleri alanında yardımcı olmaktayız.

Most Bayan Kuaförü Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Ankara Kuaför sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Salonumuzda sizlerin daha şık ve güzel görünmeniz için estetik dokunuşlar yapmaktayız. Bu dokunuşları yaparken en kaliteli, sağlık açısından zararsız ve uygun fiyatlı olan ürünleri kullanmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Hizmetlerimizde kişisel eşya kullanımına dikkat etmekte kişiler arsı oluşabilecek enfekte durumunu ortadan kaldırmaktayız.

Eğer sizlerde kendinize bakım yaptırmak ve daha güzel görünmek için kaliteli hizmet veren bir arıyorsanız doğru adrestesiniz. Most Bayan Kuaförü iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi, fiyatlandırma ve düğün, nişan, kına gibi günleriniz için randevu talep edebilirsiniz. Most Bayan Kuaförü olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR