• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moto Çarşım

Adres :

Atatürk Mah. Gürbüz Sok. No: 4/10-e İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazım Erkan Ağırkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 326 90 04

Moto Çarşım Firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatımızım ulaşım ve çeşitli alanlarında en fazla arabaları kullanmaktayız. Günlük hayatta kullanılan araç sayısı oldukça fazla olduğu büyük şehirlerde sıkça trafik sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple de trafik gibi etmenlerden etkilememek için birçok insan motosiklet tercih etmeye başlamıştır. Hatta çeşitli iş alanlarında motosikletin arabalara göre daha fazla olan avantajlarından yararlanmak için araba yerine motosiklet kullanılmaya başlanmıştır. Ancak motosiklet kullanan kişilerin güvenlik önlemlerine çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Bizim de firma olarak İstanbul otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız Moto Çarşım, sizlere motosiklet konusunda tüm ihtiyacınız olan ürünleri sağlamaktadır.

Firma olarak sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin çoğunluğu motosiklet ve kullanıcıları üzerinedir. Motosiklet kullanan kişilerin güvenlik önlemlerine çok dikkat etmesi gerektiği için firmamız sizlere en güvenli olan ürünleri sunmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünler güvenlik ve sağlık testlerinden geçmiş olup sizlerin kullanımında ihtiyaç duydukları her şey bu ürünler de mevcuttur.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri şekillenmektedir. Motosikletinizi daha güvenli ve daha kullanışlı bir araç haline dönüştürmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size sunduğumuz tüm hizmetleri de en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR