• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Motoyardım

Adres :

Hürriyet Mah Fdan Sok No: 28/c Kağıthane İstanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikri Demir

E-Posta Adresi :

demcarmotor86@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 671 65 52

Whatsapp 2:

0 (506) 671 65 52

Motoyardımfirması olarak kağıthane motosiklet çekici hizmeti,kağıthane motosiklet çekici firmaları,kağıthane motor yol yardım hizmeti,kağıthane motosiklet transfer hizmeti,kağıthane uygun fiyata çekici,kağıthane acil yol yardım hizmeti,kağıthane 7/24 yol yardım hizmeti,kağıthane şehirlerarası motosiklet transfer,kağıthane motosiklet yol yardım,kağıthane acil yol yardım, vb. hizmetler vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Başarının tesadüf ile değil çalışma ile kazanıldığını bilen, alanında uzman kadromuz her müşterinin memnuniyetini sağlayabilmek için bütün uygulamalarda oto kontrol sistemini devreye sokmaktadır.Modernçağın gereği olarak ortaya çıkmakta olan tüm denetleme sistemleri şeffaf bir şekilde firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde firma çalışanlarının çalışma şartlarını her zaman için en üst seviyelere taşımakta olan ekibimiz aynı zamanda üretim ve hizmet kalitesini de standartların üstüne çıkartmak için çaba göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR