• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mr Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Sultançiftliği Mahallesi Eski Edirne Asfaltı 8. Sok No: 10/a İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Duras - Mahmut Arslan

E-Posta Adresi :

mrpsikoteknik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 586 58 28
Mr Psikoteknik Değerlendirme Merkezi firmamız Sultangazi psikoteknik belgesi alma,Sultangazi psikoteknik merkezi,Sultangazi psikoteknik değerlendirme merkezi,Sultangazi psikoteknik fiyatları,Sultangazi psikoteknik sınav belgesi,Sultangazi psikoteknik raporu alma,Sultangazi ticari araç psikoteknik belgesi,Sultangazi src belgesi alma,Sultangazi ticari araç kullanım belgesi alma,Sultangazi tır kullanım belgesi alma,Sultangazi sınavsız src belgesi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Psikoteknik belgesi kişilerin psikolojik durumlarının ve bedensel yapılarının sürücülük yapmaya uygun olup olmadığını gösteren, uzman psikolog ve simülatör eşliğinde geçekleştirilen bir test neticesinde verilmektedir. Kişinin yaklaşık 1 saat kadar süren testten başarılı olması akabinde bu belge verilmekte ve kişinin sürücü olmaya uygun olup olmadığının belgesi olmaktadır. Ülkemizde yasal mevzuatlara göre ticari araç kullanıcılarının hepsinin Psikoteknik belgesi sahibi olmaları gerekir. Yolcu ya da eşya taşıdığınızın hiçbir önemi yok. Aracınız ticari ve taşımacılık yapıyorsanız kesinlikle Psikoteknik belgenizin olması gerekir. Sağlık Bakanlığı denetiminde verilen belge, bakanlıkça yetkilendirilmiş kurslar aracılığıyla verilmektedir.İstanbul Sultangazi'debulunanMr Psikoteknik Değerlendirme Merkeziile bizler de bakanlık onaylı görev yapıyor, ihtiyaç sahiplerinin Psikoteknik belgesi alımlarına aracılık ediyoruz.

İstanbul eğitim,psikotekniksektörünün örnek firmalarından birisi olarak amacımız sadece ticari kaygıyla kişilerin Psikoteknik belgesi sahibi olmalarını sağlamak değil. Bunun aksine sürücülerin daha bilinçli ve farkındalığı yüksek bireyler olmasına katkı sağlıyoruz. Trafikte kendi can güvenliğini ve başkalarının can güvenliğini öncelik alan sürücülerin yer almasına çalışıyoruz. Özveriyle hizmet veriyor, uzun yıllardır ardımızda yüzlerce başarılı kursiyerimizi bırakmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kişilerin belge yenileme süreçlerinde de değişmeyen adresleri oluyoruz.

Psikoteknik merkezi olarak işinde uzman, yenilikleri, en güncel mevzuatları yakından takip eden, alanında eğitimlerini tamamlamış bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ekibimizle ve yeni nesil makinelerimizle belge almak isteyenlerin çözüm noktası oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR