• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mrt Elektrik Otomasyon

Adres :

Yıldırım Beyazıt Mah. Barbaros Cad. No: 57/c Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Memiş - Fuat Memiş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 769 85 03

Whatsapp 2:

0 (541) 228 75 52

Mrt Elektrik Otomasyon firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Otomasyon kelimesi günümüzde teknolojinin giderek daha da gelişmesiyle karşımıza çok fazla çıkmaktadır. Otomasyon kelimesi tanım olarak çalışan işte yönetimde ve bilimsel işlerde insanlar ve makinaların iş paylaşması olarak tanımlanabilir. Otomasyon uzmanlar tarafından ise elektronik ve bilgisayar tabanlı sistemlerin imalatında, gerçekleştirilmesinde ve kontrol edilmesinde yardımcı teknolojik sistemlerdir. Otomasyonun asıl amacı ise hızlı olmak veya ekonomik üretim değildir. Bundan ziyade rekabette güçlü olmak ve üretim kalitesini en üst seviyeye çekmektir.

Tekirdağ elektrik elektronik sektöründe hizmet veren Mrt Elektrik Otomasyon firması olarak hizmet kalitesi ile tanınan bir firmadır. Sektöründe birincil firma olmak amacıyla ilk günden beri hizmet veren firmamız bu doğrultuda alanında eğitimli, usta, çalışkan, deneyimli ve özverili çalışanlar ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır ve bu bizim için büyük bir önem arz etmektedir.

İlk günden beri sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız sektöründe en güçlü hizmet ve müşteri ilişkilerini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin öneminden dolayı da siz müşterilerimize en uygun fiyat politikası belirlemekte ve buna uygun hizmet vermektedir. Müşteri istekleri de bizim için önemli bir unsurdur. Hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize teknolojik cihazınız yardımı ile ulaşmak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR