• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Msc Danışmanlık

Adres :

863 Sokak No: 45 Kemeraltı ( Göç İdaresi Sokağı ) İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuz Karahan

E-Posta Adresi :

mscdanismanlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 217 01 58

Whatsapp 2:

0 (507) 491 84 82

Whatsapp 3:

0 (532) 481 70 27

Yabancı vatandaşlarımıza hizmet için güvenilir firma Msc Danışmanlık birmilyonnokta.com üyesidir. Başka ülkelerden Türkiye’ye göç etmiş olan yabancı uyruklu vatandaşlarımız, ülkemize alışma sürecinde bir uzmana ihtiyaç duymaktadır. İhtiyaçlarını karşılamak için başvurması gereken bir firma olması süreci kolaylaştırmaktadır. Türkiye de yaptığı işlemler ve yararlanılan hizmetler için işini iyi bilen birinden yardım almak gerekir. Böylece vatandaşlarımızın ihtiyaçları karşılanırken aynı zamanda adaptasyon süreci de hızlanmış olmaktadır.

Firmamız donanımlı hizmet anlayışıyla eksiksiz bir danışmanlık hizmeti vermektedir. İhtiyacınıza göre yönlendirme yapılarak istediğiniz hizmet kısa sürede tamamlanır. Yabancı hizmetleri ile ilgili donanımlı bir bilgiye sahip olduğumuz için işinizi en iyi şekilde halledebilmeniz adına sizin yanınızda oluyor. Türkiye de gerçekleştirmek istediğiniz her işlem bizim bilgimiz ışığında rahatlıkla halledilebilmektedir. Birçok farklı alanda işlem seçeneğimiz mevcuttur.

İzmir danışmanlık sektöründe uzman bir anlayışla yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yardımcı olduğumuz her müşterimiz bizim için gurur kaynağıdır. Dürüstlüğe dayalı hizmet gerçekleştirmek temel amacımızdır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Birçok farklı kurumsal işlem gerçekleştirmekteyiz. İkamet izni, internet randevusu, trafik işlemleri gibi farklı alanlarda sağlanan işlemlerle geniş bir yelpaze oluşturmaktayız. Ülkemize alışırken farklı sorunlarla uğraşmamanız adına, biz sizin yerinize bütün işlemleri hallediyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz firmamız her zaman yanınızdadır. Bize kolayca ulaşabilir hizmet ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR